Ekoterm - Piece i wkłady kominkowe, produkty miedziane

Ciepło w twoim domu

Ciepło w twoim domu

EKOTERM TD - oferuje Państwu szeroką gamę pieców, wkładów kominkowych, wkładów z płaszczem wodnym, kuchni, rur miedzianych, złączek do instalacji miedzianych oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do kominków. Posiadamy także w ofercie płytę OSB w zastosowaniu ogólnobudowlanym.

Rury miedziane

Rury miedziane

W sprzedaży posiadamy rury miedziane pokryte warstwą polichlorku winylu (PVC). Z przeznaczeniem do wody, ogrzewania, gazu, powietrza, płynu i innych instalacji. Rury z warstwą PVC znacznie zmniejszają straty ciepła. Plastikowa warstwa izolacji jest elastyczna i umożliwia zginanie, a także wszystkie inne operacje robocze podczas instalacji.

Złączki miedziane

Złączki miedziane

Złączki miedziane są nadal jednym z najważniejszych produktów przy łączeniu ze sobą rur miedzianych. Używa się ich do montażu centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, wody pitnej i wielu innych. Dzięki swojej sprężystości, elastyczności i wytrzymałości instalacje wytrzymują dziesiątki lat. Produkty są produkowane w wielu różnych kształtach i wymiarach.

Płyta OSB

Płyta OSB

Oferujemy płyty OSB w ogólnobudowlanym zastosowaniu. Płytę można wykorzystać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, zwłaszcza na poszycia ścian, podłóg i dachów oraz do wykonania elementów konstrukcyjnych. Płyta OSB nie zmienia kształtu pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu.

Oferta / na drewno i brykiety / Piec ALVESTA 8 kW

Piec ALVESTA 8 kW

Piec ALVESTA 8 kW

Elegancki piec kominkowy obudowany
kamieniem, służący do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych,
domków letniskowych itp.
Ceramika w znacznym stopniu podnosi estetykę i atrakcyjność
pieca oraz znacznie lepiej akumuluje ciepło.

moc: 8 kW
wymiary:
1120 x 570 x 390 mm
śr. rury dymowej: 150 mm                       
waga: 135 kg
paliwo: brykiety, drewno